jestesmy polakami24 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się już III PRZEGLĄD  PIOSENKI  DZIECIĘCEJ  „ALEJĄ  GWIAZD  PO  ZŁOTY  MIKROFON”. Tegoroczne hasło przewodnie  „JESTEŚMY  POLAKAM”I ściśle związane jest z miejskimi obchodami  100-lecia  ODZYSKANIA  NIEPODLEGŁOŚCI

W przeglądzie uczestniczyło  18 przedszkoli. 31 dzieci zaprezentowało  bogaty repertuar piosenek patriotycznych. Nie zabrakło tych, które bezpośrednio przypominały krwawe  czasy  wojenne: Przybyli ułani, Pierwsza kadrowa, Dziewczyna z granatem, Wojenko, wojenko.  Każda prezentacja zawierała przekaz młodego pokolenia – JESTEŚMY  POLAKAMI I  KOCHAMY  NASZĄ OJCZYZNĘ.

Prezentacje wokalne oceniało jury dziecięce, które przyznawało złote nutki. Wszyscy mali artyści zostali nagrodzeni dyplomami i zestawami maskotek wraz z płytami CD. Przedszkola otrzymały pamiątkowe statuetki ZŁOTEGO MIKROFONU.