mikoajki 2018    Długo oczekiwany gość nareszcie przekroczył próg naszego przedszkola. Wzorem roku ubiegłego, spotkanie z mikołajem poprzedziły sportowe zabawy. Ten niezwykły dzień rozpoczął dynamiczny pokaz układu sportowego na stepach w wykonaniu grupy MINI  FITNESS. Następnie został zaprezentowany układ break dance oraz gimnastyka sportowa  w wykonaniu pary zaprzyjaźnionych z naszym przedszkolem fizjoterapeutów.

W oczekiwaniu na bezpośrednie spotkanie z Mikołajem, wszystkie dzieci w strojach sportowych, w mikołajkowych czapeczkach ćwiczyły pod okiem trenerów i instruktorów sportowych.

Wesołym zabawom przyglądali się, oprócz Mikołaja, przedstawiciele Urzędu Miasta oraz studenci PWSZ w Tarnowie. Podczas bezpośrednich spotkań z Mikołajem dzieci ze wszystkich grup spiewały i pląsały przy wesołych rytmach.           Oczywiście nie zabrakło upragnionych prezentów, które były finałowym punktem SPORTOWYCH MIKOŁAJEK

Wszystkim życzymy WSPANIAŁYCH  MIKOŁAJKOWYCH  PREZENTÓW!!!!!!!!!!