wiczeniaDzieci z grup najstarszych uczestniczyły w rozgrywkach sportowo- rekreacyjnych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 23 w Tarnowie. Wraz z przedszkolakami tarnowskich  placówek  Nr 18,24 oraz Oxfordzik, nasi milusińscy sportowo powitali wiosnę. Dzieci uczestniczyły, pod przewodnictwem tancerek, w wiosennym aerobicu, rywalizowały w konkurencjach sportowych, m.in.:  bieg przez płotki,  bieg  z przeszkodami,  przejście przez tunel, rzut oszczepem ,zabawy zręcznościowe  i. in.  Nie zabrakło również nagród. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz symbolizujące zdrowie- jabłko.  Punktem kulminacyjnym sportowego spotkania, stał się kolorowy orszak, który przeszedł przez obiekty sportowe znajdujące się przy szkole.