Informujemy, że dn. 19.02.2019 r., będziemy obchodzić w przedszkolu Dzień kota. W związku z tym, gościć będziemy panią z "Towarzystwa opieki nad zwierzętami" wraz z kotem. Prosimy rodziców o przekazanie nauczycielkom informacji na temat alergii dzieci na sierść kota. Szczegóły w kącikach informacyjnych.

Znalezione obrazy dla zapytania FOTOGRAF

Zapraszamy chętnych Rodziców do udziału w przedszkolnym konkursie fotograficznym pod hasłem "Tarnów i ja". Sfotografuj swoje dziecko na tle ciekawego miejsca w Tarnowie. Zdjęcia należy dostarczyć do dn. 27.02.2019 r. do grupy V - Ekoludki. Szczegóły i regulamin konkursu w kącikach informacyjnych. Zapraszamy do udziału!!!

Znalezione obrazy dla zapytania bal karnawałowy

Informujemy, że dn. 14.02.2019 r. (czwartek), w naszym przedszkolu odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY. Prosimy Rodziców o przygotowanie strojów dla swoich pociech. Szczegóły na tablicach ogłoszeń. Życzymy udanej zabawy!!!

Informujemy , iż w dniu 29 stycznia profesjonalni aktorzy przedstawią sztukę teatralną

pt "ARCHITEKT SZCZĘŚCIA"

Szczegóły w kącikach informacyjnych dla rodziców

wigiliaW najbliższą środę 19 grudnia w ramach zajęć przedpołudniowych odbędzie się WIGILIA PRZEDSZKOLNA,